لوله بازکنی میدان قدس تخلیه چاه میدان قدس

تخلیه چاه تهران

تخلیه چاه

تخلیه چاه و فاضلاب از آن دست کارهایی است که علاوه بر نیاز به دقت بالا، رعایت بالای نکات بهداشتی را نیز می‌طلبد. چاه فاضلاب مملو از باکتری، ویروس و میکروب‌های گوناگون است که در صورت پخش در محیط منازل یا محیط عمومی می‌تواند سلامتی افراد را با خطر جدی مواجهه سازد. بنابراین اگرچه ظاهر قضیه تخلیه چاه بسیار ساده به نظر می‌رسد، اما آگاهی تکنسین در امور بهداشتی و خبره بودن آنها در مورد کار بسیار پر اهمیت است

لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی

لوله بازکنی از جمله خدمات فنی مورد نیاز در شهرها می‌باشد. معمولاً گرفتگی لوله فاضلاب در هرلحظه از شبانه‌ روز امکان دارد اتفاق بیفتد. در چنین مواقعی شرکتهای تاسیساتی به داد آدم می‌رسد. گرفتگی لوله فاضلاب ازجمله گرفتگی توالت فرنگی یا ایرانی آسایش ساکنین خانه را برهم میزند.شرکت مانیس ارائه‌ دهنده خدمات لوله بازکنی ارزان و شبانه‌روزی در خدمت شما می‌باشد. دریافت خدمات ارزان سریع از شرکت مانیس طبق نرخ اتحادیه

تماس با شرکت مانیس

شماره تماس

0912-915-9262

شماره تماس

0919-752-1056

نصب توالت فرنگی

نصب توالت فرنگی

امروزه انواع مختلفی از توالت های فرنگی با قابلیت های متفاوت، توسط شرکت های گوناگون داخلی و خارجی تولید می شوند. علی رغم تفاوت این توالت فرنگی ها، روش نصب همگی آنان یکسان است. بسیاری از مردم می دانند که نصب توالت فرنگی اصلا کار پیچیده و دشواری نیست و هر کسی که اندکی تجربه در زمینه لوله کشی و کار با ابزار داشته باشد، به راحتی قادر خواهد بود این کار را انجام دهد. اما برای اطمینان می توانید با یک شرکت معتبر تماس بگیرید که شرکت مانیس آماده خدمات رسانی می باشد.

حفاری چاه فاضلاب

کول گذاری چاه

اولین گام در حفر چاه فاضلاب، مشخص کردن مکان مناسب حفاری است که باید توسط یک کارشناس با توجه به شرایط ساختمان مشخص شود. حفر چاه فاضلاب مناسب برای ساختمان نیاز به تخصص خاصی دارد که هر فرد عادی قادر به انجام آن نمی باشد.قیمت چاه میله بر اساس نرخنامه اتحادیه حساب می گردد . اگر چاه فقط میله باشد و بدون انباری، متراژ چاه براساس متر طول حساب می گردد برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شرکت خدمات فنی و تخصصی مانیس تماس بگیرید.

 

مطمئن باشید که قیمت ما کمتر از نرخ اتحادیه می باشد

تمامی پرسنل شرکت از لحاظ اخلاقی در رتبه بالایی هستند

انجام درست کار و رعایت نظافت اولویت ما در انجام کار است

با تجربه ترین افراد را جهت انجام خدمات خواهیم فرستاد

بعد از تماس نزدیکترین سرویس کار به محل کار اعزام خواهد شد

لایروبی چاه

لایروبی چاه یکی از عملیاتهای مخصوص چاه است که در آن بخشهای مختلف چاه را پاکسازی کرده و اقدام به لایروبی آن می کنند. لایروبی چاه به مانند زنده کردن چاه می باشد. لایه ها فاضلاب در طول سالیان سال به دیوارهها و کف چاه چسبیده اند و بر روی آن لایه های ضخیم ایجاد کرده اند. این لایه ها باعث جلوگیری از جذب آب می شود و جلوی فعالیت چاه را می گیرد. در واقع این لایه های ضائد نفس چاه را می گیرند. برای کارکرد بهتر چاه باید این لایه ها از بین بروند. جهت درخواست انجام کار با شرکت تماس بگیرید.

کول گذاری چاه فاضلاب

کول گذاری چاه

کول و کول گذاری در هنگام حفاری چاههای آب و فاضلاب جهت جلوگیری از ریزش خاک به درون آن انجام می شود.یکی از متولیات عملیات کول گذاری شرکت تخلیه چاه مانیس است. البته شرکتهای دیگری که در زمینه چاه فعالیت می کنند نیز عملیات کول گذاری را انجام می دهند اما مهمترین متولی کول گذاری شرکتهای تخلیه چاه هستند. که شرکت مانیس پیشرو در انجام این کار می باشد. کول گذاری چاه جزء اصلی ترین خدمات شرکتهای تخلیه چاه به شمار می رود که کیفیت در انجام کار مهمترین ویژگی شرکت ماست.

قوانین شرکت مانیس

مشارکت و همفکری با کارشناسان در انجام پروژه های بزرگ برای انجام هر چه بهتر کارها

رضایتمندی مشتریان گرامی از کار انجام شده از اولین اولویت شرکت خدماتی سروش می باشد

پرداخت حق الزحمه و همچنین میزان پرداخت بصورت توافقی و بر اساس میزان کار انجام شده

سرعت انجام کار یکی از مهمترین الویت ما در خدمات دهی می باشد این شرکت می کوشد

این شرکت با توجه به داشته افراد متخصص و با تجربه بیشترین موفقیت ها را کسب نموده است

ارائه آموزش به کارکنان جهت بالا رفتن سطح اطلاعات و داشتن تجربه بالای کاری

لوله بازکنی و تخلیه چاه بصورت کاملا مکانیزه توسط متخصصین شرکت سروش شبانه روزی

خوش رویی و برخورد مناسب و رعایت کامل اصول بهداشتی و نظافت در انجام کار

لوله بازکنی میدان قدس

لوله بازکنی میدان قدس از جمله خدمات فنی مورد نیاز می‌باشد. معمولاً گرفتگی لوله فاضلاب در هر لحظه از شبانه‌ روزی امکان دارد اتفاق بیفتد. در چنین مواقعی شرکتهای تاسیساتی به داد آدم می‌رسد. گرفتگی لوله فاضلاب ازجمله گرفتگی توالت فرنگی یا ایرانی آسایش ساکنین خانه را برهم میزند. شرکت مانیس ارائه‌ دهنده خدمات لوله بازکنی ارزان و لوله بازکنی میدان قدس شبانه‌ روزی در خدمت شما می‌باشد. دریافت خدمات ارزان سریع از شرکت مانیس طبق نرخ اتحادیه می باشد. اگر در مورد مشکلاتی که ممکن است در ساختمان محل کار یا زندگی شما اتفاق بیفتد حق انتخاب داشته باشید احتمالا گرفتگی و ترکیدگی لوله ها و پر شدن چاه فاضلاب آخرین انتخاب شما خواهد بود.

 • لوله بازکنی میدان قدس و تخلیه چاه میدان قدس، حفر چاه در تمام نقاط در اسرع وقت به صورت شبانه روزی
 • آماده عقد قرارداد با کلیه ارگان ها (دولتی – شخصی) رستوران ها ، بیمارستان ها و…
 • لوله بازکنی میدان قدس و تخلیه چاه میدان قدس به صورت کاملا مکانیزه و بهداشتی، توسط پمپ های لجن کش و پمپ های مکنده
 • لوله بازکنی با دستگاه های مختلف ( دستگاه ژنراتور – دستگاه تراکم هوا )
 • تراش چاه کهنه و تبدیل آن به چاه نو و حفر چاه نو و کول گذاری و طوقه چینی
 • حفر چاه تضمینی و فوری با بهترین تجهیزات
 • باز کردن لوله های مختلف ( چدنی – پولیکا ) توسط افراد با تجربه
 • تشخیص ترکیدگی لوله به صورت حرفه ای و رفع نم حمام و دستشویی بدون خرابی
 • لوله کشی آب و فاضلاب (کلی و جزئی)
 • بنایی و تعمیرات ساختمان به صورت کلی و جزئی . (تعویض کاسه توالت ایرانی و فرنگی)
لوله بازکنی میدان قدس

لوله بازکنی میدان قدس

چاه بازکن میدان قدس

گرفتگی و ترکیدگی لوله ها به دلایل مختلفی اتفاق می افتد اما دلیل این اتفاق هر چیزی که باشد برای اهالی ساختمان آزاردهنده خواهد بود و روند زندگی روزمره آن‌ها را مختل خواهد کرد. احتمال اینکه بالاخره یک روز ساختمان محل سکونت شما نیز دچار چنین مشکلاتی شود اصلا کم نیست بنابراین عقل سلیم حکم می کند که قبل از بروز مشکل به فکر راه چاره ای برای آن باشید. احتمالا اولین راه حلی که در چنین مواقعی به ذهن هر شخصی می رسد تماس گرفتن با یک مرکز لوله بازکنی میدان قدس می باشد. تلفن خود را برداشته و با اولین مرکز لوله بازکنی که شماره آن را پیدا می کنید تماس می گیرید.

پرسنل مرکز مذکور افرادی آموزش دیده و کاملا مجرب باشند که بتوانند بعد از اندک زمانی مشکل تاسیسات شما را حدس زده و به تشخیص نهایی برسند. در قسمت پایانی کار هم می بایست بر اساس نوع مشکل به وجود آمده از روشی مشخص و ابزارهای مدرن جهت رفع مشکل استفاده شود تا مشکل تاسیسات شما در کمترین زمان و به بهترین شکل حل شود. همچنین باید کاملا مشخص باشد که هزینه پرداختی شما بر چه مبنایی محاسبه شده است .سرویس‌ کار مجرب و ماهر لوله بازکنی میدان قدس در کوتاه‌ترین زمان جهت خدمات چاه بازکنی میدان قدس به منزل شما اعزام می‌کنیم. شرکت مانیس ارائه‌ دهنده خدمات جهت رفع گرفتگی لوله تشخیص ترکیدگی لوله و تخلیه چاه میدان قدس در سراسر میدان قدس و سایر محله ها در خدمت شما همشهریان عزیز می باشد.


فنر زنی لوله در میدان قدس

لوله های گرفته یکی از معضلات دردسرساز در منازل و محیط کار هستند. بوی بد، بالازدگی آب و … مشکلات بسیار دیگر که به دنبال دارد؛ غیرقابل تحمل هستند. پس به دنبال جوابی برای رفع این مشکل هستیم. روش های موقتی و خانگی برای بازکردن لوله وجود دارند؛ که به طور موقت و تنها برای چند روز مشکل را به صورت سطحی برطرف می نماید اما نمی تواند یک راه حل قطعی باشد. از طرفی استفاده ی مکرر از آنها موجب تخریب و کاهش طول عمر لوله ها می شود. در نتیجه نیاز به یک راه حل قطعی و مطمئن داریم. لوله بازکنی در میدان قدس با روش های مختلفی از جمله فنر زنی که یک روش متداول، موثر و کارآمد است؛ به سرعت لوله های گرفته را باز می کند. قدرت بالای فنر زنی در بازکردن لوله ها سرعت و اطمینان کار را تضمین می کند

چاه بازکن میدان قدس

چاه بازکن میدان قدس

فنر دستی

جنس این فنر از فولاد مقاوم است. شکل مخروطی پیچی در این فنر موجب می شود رسوبات دیواره ی لوله و چاه برطرف گردد. حرکت چرخشی فنر تمامی رسوبات، موهای زائد و گرفتگی ها را به خود می پیچاند و از لوله خارج می سازد.
از فنر دستی معمولا کمتر استفاده می شود مگر در شرایطی که میزان گرفتگی خفیف باشد، یا روش های دیگر آسیب زا باشد. به طور مثال برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی، بهتر است از فنر استفاده شود. اما در توالت های فرنگی، استفاده از دستگاه تراکم هوا مناسبتر خواهد بود. چرا که تیز بودن نوک فنر می تواند منجر به آسیب به جداره های توالت فرنگی شود.

دستگاه فنر لوله بازکنی
دستگاه فنر روشی سریع تر، راحت تر و موثر تر است. سرعت روند کار با این دستگاه به مراتب بالاتر از فنر دستی است. این دستگاه متشکل از موتور و فنر که موتور وظیفه ی تامین نیروی لازم برای چرخش فنر را برعهده دارد.
این دستگاه کوچک که به راحتی قابل حمل است؛ توانایی برطرف کردن گرفتگی های شدید را دارد. فنر بلند و طولانی این دستگاه لوله های طویل و بلند به راحتی پاسخگو است.
برای کار با این دستگاه نیاز به تخصص و مهارت کار افراد فنی در این زمینه است. پرسنل توانمند مجموعه ی لوله بازکنی میدان قدس با تجربه و سابقه ی کار بالا، تخصص و مهارت، در اسرع وقت به همشهریان ساکن میدان قدس خدمت رسانی می کند.

گرفتگی لوله فاضلاب می تواند به دلایل زیر اتفاق افتد:

قدمت زیاد چاه: بالا بودن قدمت حفر چاه که به مرور زمان موجب فرسایش و ریزش می شود. در این صورت اگر امکان تخلیه ممکن بود تخلیه چاه انجام می گیرد در غیر این صورت بهتر است چاهی جدید حفر شود.
عدم تخلیه در سال های گذشته: بهتر است در چاه ها هر چند سال یکبار تخلیه صورت گیرد تا از مشکلاتی که در آینده پدید می آورد جلوگیری شود.
مهندسی نادرست: در صورتی که ظرفیت چاه یک ساختمان با میزان افراد آن همخوانی نداشته باشد به وجود آمدن چنین مشکلی طبیعی است و بهترین راه حل حفر چاهی جدید است.

چاه بازکنی میدان قدس

چاه بازکنی میدان قدس

زمانی که چاه به دلایل مختلفی پر می شود موجب سرریز شدن چاه می گردد و در نتیجه بوی بد، برگشت آب، گرفتگی لوله ها صورت می گیرد. این مورد در صورتی که در اسرع وقت رسیدگی نشود و اقدام به تخلیه چاه در کرج صورت نگیرد موجب تجمع حشرات موزی مانند سوسک و موش می شود.

تخلیه نشدن چاه و پر شدن آن در زمین های غیر ماسه ای معمولا بیشتر اتفاق می افتد و آن هم به دلیل عدم کشش و مکش آب به وسیله ی خاک است. به طور معمول در زمین های شنی این اتفاق به مراتب کمتر از زمین های ماسه ای است و دیگر نیاز به تخلیه چاه پیدا میکند.

مشکلاتی که پر شدن چاه ها می توانند به وجود آورند بسیار اند و تشخیص علت بروز این مشکلات کار آسانی نیست و بهتر است این کار را به متخصصان فنی در زمینه ی تخلیه چاه در میدان قدس بسپارید تا در اسرع وقت و با خدماتی مطلوب اقدام به رفع مشکل نمایند. برای تماس با ما کافیست با شرکت مانیس تماس بگیرید.


روش های بازکردن لوله های فاضلاب

گرفتگی لوله های فاضلاب در هر مکانی ممکن است اتفاق بیافتد و کاملا طبیعی است و هر شخصی ممکن است با این اتفاق مواجه شده باشد. برخی از این گرفتگی لوله ها با استفاده از روش های خونگی و بدون نیاز به مواد شیمیایی قابل رفع و رجوع هستند. اما در اکثر مواقع گرفتگی لوله آنقدر شدید است که نیاز است تا به افراد فنی در زمینه ی لوله بازکنی مراجعه کنید و برای حل این مشکل کار را به آنها بسپارید.

اگر حالت دوم وجود داشت که در اکثر مواقع همین طور است و گرفتگی ها به روش های خانگی و استفاده از مواد غیر شیمیایی رفع نشد می بایست به سراغ کسانی که در زمینه ی لوله بازکنی فعالیت می کنند مراجعه کنید. از آنجایی که گرفتگی لوله نیاز به اقدام سریع و به موقع دارد لازم است تا شما به دنبال افرادی بگردید که در نزدیکی محل سکونت و یا محل کار شما که در آنجا لوله ها گرفته اند، باشید.

لوله بازکن میدان قدس

لوله بازکن میدان قدس

به طور مثال اگر شما در میدان قدس زندگی می کنید کاملا عقلانی است که به دنبال لوله بازکنی در میدان قدس باشید تا اینکه به سراغ لوله بازکنی در سطح کرج باشید و مدت زمانی زیادی را منتظر باشید تا این مسافت طی شود و فرد لوله بازکن از کرج به میدان قدس بیاید. آیا با وجودی که افراد متخصص و فنی لوله بازکنی در میدان قدس زیاد است عقلانی است که به دنبال این افراد در استان های دیگر باشیم و بلعکس. این مثال در رابطه با تمامی استان ها صدق می کند. پس در صورت گرفتگی شدید اولین اقدام دسترسی به لوله بازکن در نزدیک ترین مسافت منطقه خود کنید.

اما اگر گرفتگی های لوله سطحی بود به راحتی می توانید خودتان با مواد غیر شیمیایی به روش های خانگی این مشکل را مرتفع سازید.

اگر در زمینه ی لوله کشی های ساختمان هیچگونه اطلاعاتی ندارید به شما توصیه می کنیم که از همین حالا فکر انجام این کار را سرتان بیرون کنید و به یک لوله بازکن در منطقه خود تماس بگیرید.


بازکردن لوله ظرفشویی

رایج ترین گرفتگی در لوله ها در سینک ظرفشویی اتفاق می افتد و راه حرکت در لوله سد می شود و آب جمع شده و تخلیه نمی شود. در صورت سطحی بودن این گرفتگی اولین اقدامی که برای رفع این نوع گرفتگی باید انجام دهید باز کردن شترگلو یا همان سیفون سینک است. اگر مشکل از این قسمت رفع نشد می بایست به سراغ مواد و محلول های شیمیایی که ترکیباتی اسیدی دارند بروید.

البته توصیه ی اکید ما این است که کمتر از این روش استفاده کنید زیرا مواد شیمیایی نامناسب در طولانی مدت و دفعات استفاده مکرر باعث آسیب به لوله ها و تخریب آنها می شود. اگر این روش هم جواب نداد دیگر وقتشه که به سراغ گوگل بروید و کلمه لوله بازکنی منطقه خود را سرچ کنید به این کار را به افراد فنی بسپارید تا در سریع ترین زمان از شر گرفتگی لوله ها رها شوید و این کار را به کاردان بسپارید.

اگر برای رفع مشکل خود نیاز به لوله بازکن میدان قدس پیدا کردید در انتخاب این افراد دقت کنید. بسیاری افرادی که تخصصی در این زمینه ندارند اقدام به انجام کار می کنند و با گرفتن مبلغی کامل، کار شما را به طور موقت برطرف می کنند و بعد از چند روز این مشکل همچنان سروکله اش پیدا می شود.


درآوردن انگشتر از چاه فاضلاب

زیاد اتفاق می افتد و بیرون اوردن آن برای صاحبان اشیا قیمتی امری مهم و ضروری می باشد. هنگامی که انگشتر در توالت ایرانی یا فرنگی می افتد در سیفون s مانند توالت گیر می کند. در این شرایط برخی افراد با دست اقدام به بیرون اوردن انگشتر از چاه توالت می کند. این امر ممکن است سبب رفتن انگشتر یا شی قیمتی دیگری مثل ساعت به دورن چاه توالت شده و دیگر دسترسی به آن امکان پذیر نباشد.زیاد اتفاق می افتد و بیرون اوردن آن برای صاحبان اشیا قیمتی امری مهم و ضروری می باشد. هنگامی که انگشتر در توالت ایرانی یا فرنگی می افتد در سیفون s مانند توالت گیر می کند. در این شرایط برخی افراد با دست اقدام به بیرون اوردن انگشتر از چاه توالت می کند. این امر ممکن است سبب رفتن انگشتر یا شی قیمتی دیگری مثل ساعت به دورن چاه توالت شده و دیگر دسترسی به آن امکان پذیر نباشد.


قیمت لوله بازکن میدان قدس

قیمت لوله بازکنی میدان قدس فاکتورهای مختلفی دارد. شرکت خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه مانیس با مناسب ترین قیمت لوله بازکنی میدان قدس با امکانات نوین پیشرفته و بروز با پرسنل ماهر ومتعهد وکار آزموده با سابقه چندین ساله در خدمت شما عزیزان است. قیمت عادلانه و منصفانه بر اساس نرخ مصوب در خدمت همه همشهریان ومشتریان عزیز, صاحبان ومالکان همه ساختمانهای تجاری وخصوصی,دولتی وشرکتی وکلیه مجتمعهای مسکونی و… می باشد.


تخلیه چاه در میدان قدس

قیمت تخلیه چاه در میدان قدس بستگی به عوامل متعدد و شرایط آن دارد. و قیمت ثابت و مشخص آن توسط اتحادیه معین می شود درغیر اینصورت بسته به توافق طرفین دارد که باید مواظب بود که بعضی از شرکتهای فعال تخلیه چاه در زمینه قیمت تخلیه چاه در میدان قدس رقمی را فراتر از عرف آن نگویند. اگر در زمینه قیمت تخلیه چاه در میدان قدس خواستید اطلاعاتی را داشته باشید با شرکت خدمات لوله بازکنی میدان قدس و تخلیه چاه مانیس تا این شرکت اطلاعات خواستاری شما را در زمینه قیمت تخلیه چاه در میدان قدس وسایر خدمات تحت پوشش کاری این شرکت را به شما ارائه نماید. یکی از عوامل قیمت تخلیه چاه در میدان قدس بستگی باز بودن درب چاه دارد که اگر درب چاه باز نباشد اجرت آن جداگانه محاسبه می شود وپس از تخلیه چاه هم بستن درب چاه نیز جداگانه محاسبه می شود .

عوامل موثر بر قیمت تخلیه چاه میدان قدس

قیمت تخلیه چاه در میدان قدس به تعداد سرویس آن محاسبه می شود مثلا بستگی به تعداد سرویس هایی دارد که تانکر حمل چند بار پر شود و برای خالی کردن خودش به محلی که شهرداری معین کرده رفت وبرگشت داشته باشد و نیز حجم تانکر حمل تخلیه چند هزار لیتری باشد . مثلا پنج هزار,شش هزار,هشت هزار یا ده هزار باشد که هرکدام نرخ جداگانه ای دارد.

تخلیه چاه میدان قدس

تخلیه چاه میدان قدس

 • مشاوره و بازرسی شبانه روزی در هر زمینه خدمات تخلیه چاه میدان قدس
 • تخلیه چاه میدان قدس با بهره گیری از پمپ های لجنکش، کفکش و آبکش
 • تخلیه چاه میدان قدس با تانکر های 24000 لیتری ، سپتیک و چربی گیر
 • لایروبی چاه با بهره گیری از مجهزترین دستگاه های روز دنیا
 • رفع بوی نامطبوع چاه های فاضلاب و رفع بوی بد سرویس ها
 • تشخیص علت گرفتگی چاه های فاضلاب و رفع گرفتگی فاضلاب
 • امکان تبدیل چاه قدیمی به چاه نو با اصولی ترین روش ها
 • لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی به صورت تضمینی
 • لایروبی شبکه فاضلاب، کف تراشی و پاکسازی بصورت بهداشتی
 • انجام تعمیرات تخصصی چاه ریزشی و ترمیم چاه های ریزش کرده با به کارگیری از سرویسکارن مجرب
 • توانایی تشخیص نشتی های فاضلاب و تشخیص ترکیدگی لوله های فاضلاب با استفاده از جدید ترین دستگاه
 • حفر چاه از جمله حفر چاه جذبی و چاه فاضلاب و چاههای ارت

یکی دیگر از عوامل قیمت تخلیه چاه در میدان قدس بسته به میزان نزدیکی و دوری چاه از تانکر حمل هم فرق می کند که البته این موضوع چندان مهم نیست و بعضی از شرکتها در این مورد سو استفاده می کنند. از جمله موارد قیمت تخلیه چاه در میدان قدس این است که چاه فاضلاب در سطح یا طبقات منفی باشد نیز گاها بستگی دارد که این هم به توافق طرفین بستگی دارد.

از موارد دیگری که می توان به قیمت تخلیه چاه در میدان قدس اشاره نمود این است که چند سرویس تخلیه از چاه فاضلاب صورت بگیرد. اگر یک سرویس باشد مسلما با قیمت پنج یا ده سرویس ویا بیشتر کمی فرق می کند و میتوان در مورد چند سرویس مثل بسیاری از کارهاتخفیف در نظر گرفت و یکی دیگر از موارد قیمت تخلیه چاه در میدان قدس دوری و نزدیکی و گاها محلهای شلوغ و پر ترافیک بستگی دارد که آیا به محل تخلیه کردن تانکر محل نزدیکی هست یا خیر

یکی دیگر از موارد مهم و اساسی قیمت تخلیه چاه در میدان قدس این است که مشتری بخواهد با پمپ سه فاز یا تک فاز که البته این دو چندان تفاوتی ندارند ویا با تانکر مکنده چاه فاضلابش را تخلیه نماید که در این صورت قیمت تخلیه چاه با پمپ و یا تانکر مکنده قیمت متفاوتی را دارد که البته باز هم باید دقت داشت که کلاه برداری صورت نگیرد مثلا یکی از کلاهبرداری های شایع این است که شرکتی که این کار را انجام می دهد

تخلیه چاه در میدان قدس

تخلیه چاه در میدان قدس

گاها بعضی از آنها مثلا سرویسهای حمل شده توسط تانکر را بیشتر از تعداد واقعی عنوان می کنند و یک یا دو یا سه سرویس را چند سرویس عنوان می کنند و گاها بعضی از شرکتها هم قبل از اینکه تانکر حمل تخلیه پر شود پمپ یا مکنده را خاموش کرده ,و اظهار می دارن که تانکر پر شده است و با نصف تانکر برای خالی کردن آن حرکت می کنند که البته این موارد بسیار کم است و مشترین عزیز در مواردی که اعتماد ندارید خود نظارت داشته باشید. و این را در نظر داشته باشید که برای سرویس های بیشتر سعی کنید با شرکت مورد تظرتان حضوری صحبت کنید تا در مورد قیمت تخلیه چاه در میدان قدس به قیمت واقعی دست پیدا کنید

شرکت خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه مانیس آماده ارائه خدمات به مشتریان و همشهریان محترم و ارائه قیمت واقعی قیمت تخلیه چاه در میدان قدس به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته در خدمت شماست و می تواند اطلاعات واقعی را مطابق با عرف آن برای شما ارائه,و بازدید رایگان را انجام دهد مشتریان قبل از تماس اگر خود تشخیص می دهند که چاه فاضلابشان پر شده است اقدام به تماس نمایند. در غیر اینصورت با کارشناسان شرکت مانیس تماس بگیرید تا بازدید صورت گیرد چون شاید بعضی از شرکتها به دلیل گرفتگی ساده لوله فاضلاب عنوان کنند که چاهتان پر شده وبه خاطر منفعت شخصی سو استفاده نمایند


تخلیه چاه فوری شبانه روزی میدان قدس

شرکت مانیس یکی از بهترین و موفق ترین شرکت ها در امر تخلیه چاه میدان قدس می باشد یکی از ویژگی های مهم شرکت این است که ارزان و به صرفه می باشد ما آماده هستیم که خدمات تخلیه چاه ارزان درمیدان قدس را ارئه کنیم و به همشهریان گرامی این قول را می دهیم که در صورت همکاری با ما دیگر نگران حوادث ریزش و پر شدن سریع چاه نباشید.

برای تخلیه چاه حتما این نکته را در نظر داشته باشید که خودتان اگر می توانید درب چاه را باز کنید باید درب چاه برای پمپ سه فاز وتک فاز به اندازه کپسول گاز باز شده باشد تا پمپ به راحتی از آن عبور کند و اگر با تانکر مکنده تخلیه صورت بگیرد به اندازه ای که شیلنگ تخلیه تقریبا به اندازه چهار اینچ باز شود که شیلنگ از درب چاه عبور کند.

تخلیه چاه شبانه روزی میدان قدس

تخلیه چاه شبانه روزی میدان قدس

مشتریان عزیز می توانند با تماس با شرکت خدمات لوله بازکنی تخلیه چاه مانیس و پس از بازدید کارشناس این شرکت درمورد قیمت تخلیه چاه در میدان قدس وحومه آن به توافق کامل رسیده و وجه توافقی را پس از رضایت از کار انجام شده به این شرکت با ارائه فاکتور معتبر از سوی شرکت در صورت تقاضای مشتری به این شرکت پرداخت نمایند. جهت اطلاعات بیشتر با شماره مدیریت شرکت در هر ساعت از شبانه روز می توانید تماس گرفته ومشاوره و راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

راه های تشخیص پر شدن چاه فاضلاب و تشخیص اینکه چاه در حال پر شدن است :

« از سیفون دستشویی و کف شورها بوی نامطبوع به مشام می رسد

« اگر چاه فاضلاب پر شده باشد دهانه چاه شروع به خیس شدن می کند

« برای تهویه چاه و خارج شدن بوی نامطبوع در ساختمان در بالا یک لوله هواکش نصب می گردد

« بعلت ایجاد نم و رطوبت در اطراف چاه بوی نامطبوع به مشام می رسد

« کشش چاه مانند سابق نبوده و آب به کندی تخلیه می شود

دانستنیهای لوله بازکنی و تخلیه چاه

۱- یکی از اولین موارد در زمینه قیمت لوله بازکنی بسته به موردی بودن آن دارد. مثلا مشتری تنها برای یک مورد باز کردن لوله تماس گرفته یا بیشتر از یک مورد باشد که پس از تماس مشتری و پس از توافق او با شرکت مورد نظر قیمت لوله بازکنی در تهران را مشخص و شرکت سرویس کار خود را برای ارائه کار مورد نظر به محل می‌فرستد. نکته‌ای را که باید در اینجا به قیمت لوله‌ بازکنی به آن اشاره کرد این است که حتما قیمت را پس از تماس مطابق با عرف آن طی کنید و مواظب کلاهبرداری‌هایی که در این خصوص صورت می‌گیرد را باشید چون شرکت‌هایی هستند که پس از تماس به خاطر این که مشتری را از دست ندهند نه به خاطر رضایت مشتری قیمتی را کمتر از عرف آن با مشتری طی و پس از حضور در محل به ده برابر قیمت طی شده هم راضی نمی‌شوند و شاید برای منفعت شخصی موضوع لوله بازکنی را فرافکنی کرده و آن را به پر شدن چاه و غیره رد دهد که باید در زمینه قیمت لوله بازکنی در تهران با شرکتی که رضایت مشتریان و همشهریان محترم را در نظر می‌گیرند تعامل و همکاری کرد. همان طور که اشاره شد قیمت لوله‌بازکنی در تهران بسته به گرفتگی چند لوله دارد که قیمتی که برای گرفتگی یک لوله طی شده برای چند مورد گرفتگی لوله دیگر هم محاسبه می‌شود و اگر چند مورد باشد با تخفیف حتما شرکت ارائه دهنده خدمات توافق خواهد کرد.

۲- دومین موردی که در زمینه قیمت لوله بازکنی می‌باشد گرفتگی یک لوله ممکن است در بعضی از مواقع با زدن فنر در یک لوله باز نشود و باید چندین مورد این عمل را تکرار و یا از ورودی‌های دیگر باید فنر زده شود که قیمت لوله بازکنی در این گونه موارد هم در زمینه قیمت لوله بازکنی تفاوت دارد. که با توافق طرفین این امر باید انجام شود.

۳- از جمله موارد تعیین قیمت لوله بازکنی بسته به طول لوله که گرفتگی در آن به وجود آمده می‌باشد که طول لوله ممکن است چندین متر از یک تا ده یا بیشتر باشد که در این مورد هم در زمینه قیمت لوله بازکنی در تهران تفاوت دارد که سرویس کار مورد نظر برای رفع گرفتگی لوله از فنر چند متری برای آن استفاده نماید چون گاهاً مشتری اعلام می‌دارد که با فنر یک یا دو یا سه متری گرفتگی لوله فاضلاب باز می‌شود و سرویس کار گاها با فنر کوچک در محل مورد نظر حاضر می‌شود و با زدن فنر در لوله به گرفتگی مورد نظر در لوله فاضلاب نمی‌رسد و سرویس کارها چون اکثرا با موتور در محل مورد نظر حاضر می‌شوند و چون هم به فنرهای بزرگ ده متری و بیشتر با دستگاه در پشت موتور مشکل است باید دوباره برای آوردن فنر برگردد و فنر با طول بلندتری را به محل مورد نظر بیاورد که در این مورد قیمت لوله بازکنی تفاوت دارد و باید با توافق طرفین قیمت لوله بازکنی محاسبه شود.

۴- از جمله موارد دیگری که می‌توان به آن در زمینه قیمت لوله بازکنی اشاره کرد این است که ممکن است لوله فاضلاب از دیگر طبقات ساختمان یا آپارتمان گرفتگی داشته باشد که با زدن فنر در لوله مورد نظر و بررسی آن از ورودی‌های دیگر نتیجه ندهد و باید علت آن در کل ساختمان یا آپارتمان بررسی شود که این امر هم در زمینه قیمت لوله بازکنی فرق قیمت آن پس از رفع گرفتگی پس از توافق طرفین باید محاسبه گردد.

۵- یکی دیگر از علت‌های تعیین قیمت لوله بازکنی  پس از انجام بررسی‌های مورد نظر ممکن است نیاز به کنده کاری داشته باشد. و با زدن فنر لوله فاضلاب باز نشود و بسته به نوع کنده کاری از سیفون تا حتی گاهاً لبه چاه فاضلاب یا اگوی فاضلاب شهری و لوله‌کشی مجدد فاضلاب از صفر تا صد دوباره صورت گیرد که این موارد در زمینه قیمت لوله بازکنی تفاوت دارد و باید با توجه به عرف قیمت کنده کاری و لوله‌کشی فاضلاب توافق و محاسبه گردد.

۶- از علت‌های دیگری که قیمت لوله‌بازکنی را مشخص می‌کند همان طوری که اشاره شد این است که ممکن است گاها گرفتگی جزئی و با کوچک‌ترین کار انجام شده گرفتگی لوله باز شود که در این مورد در زمینه قیمت لوله بازکنی باید توسط شرکت ارائه دهنده خدمات منصفانه صورت گیرد و با مشتری در این مورد تعامل و رضایت او را در نظر بگیرد.

۷- یکی دیگر از عوامل تعیین قیمت لوله بازکنی بستگی دارد به مهارت پرسنل شرکت انجام دهنده خدمات مربوط می‌شود. شاید شرکت‌هایی باشند که پرسنل کاری آن شرکت مهارت کارآزمودگی خاصی را در این زمینه نداشته باشند و چندین ساعت سر یک گرفتگی لوله فاضلاب خود را معطل کنند و شرکتی که پرسنل ماهر و مجربی دارد گرفتگی لوله را با توجه به مهارت و تخصص خود بدون خرابی و تحمیل هزینه اضافی به دوش مشتری و کنده کاری این کار را انجام و با توجه به مهارت خود از مشتری اجرت آن را دریافت کند که باید مشتری در این خصوص با چنین شرکتی تعامل بیشتری داشته باشد تا به توافق برسند

۸- تعیین قیمت لوله بازکنی ممکن است با توجه به نوع کار ارائه شده هم فرق می‌کند مثلاً ممکن است اشیائی در درون سیفون افتاده باشد و نیاز به فنر زدن نباشد و باید با مهارت خاصی که سرویس کار شرکت دارد آن را از درون سیفون یا لوله در آورده و موجب تحمیل هزینه اضافی به دوش مشتری نشود. که این مورد هم در زمینه قیمت لوله بازکنی در تهران اثر گذار و طرفین باید با هم تعامل داشته باشند.

یکی از اولیترین علتهای پر شدن چاه فاضلاب اعم از دستشویی,حمام,آشپزخانه و… متراژ کم میله چاه و با دهانه کوچک آن است. بعضی از اشخاص فکر می کنند که زمینی را که در آن چاه حفر کرده اند آب فاضلاب را می کشد و میله چاه را متراژ کم حفر می کند که این هم البته به شرایط خاص زمینی را که در آنجا چاه حفر نموده اند بستگی دارد که در ادامه اشاره خواهیم کرد که این طرز تفکر صحیح نیست و باید چاه را با توجه به تعداد خانوارها و تعداد افراد آنها و همچنین تعداد طبقات آن و همچنین کاربریهای چاه فاضلاب,چاه را در متراژهای بالا حداقل از ده متر به بالا تا جایی که به آب زیرزمینی برخورد نکند حفر نمود

در بسیاری از چاهها به دلیل نکندن کوره مناسب در آن چاه زودتر پر می شود چون کندن کوره باعث می شود که آب در سطح زیرزمین در پهنای بیشتری جاری شود و عمل زهکشی بهتر صورت می پذیرد که البته در چاههایی که کوره کنده می شود حتما باید کول گذاری صورت پذیرد تا مانع از ریزش کوره چاه شود همچنین یکی از مزیتهای زدن کوره در چاه این است که هر گونه لایه و چربی و جامدات و مایعات چسبناک دیگر در ته کوره چاه ته نشین شده و آبی که بالاتر از کوره قرار می گیرد توسط چاه بهتر آبکشی شود که شرکت خدمات نوین دماوند با قیمت تخلیه چاه در تهران با امکانات و کیفیت عالی در حفر چاه وکوره فاضلاب در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

از دیگر موارد پر شدن چاهها همانطور که در بالا اشاره شد حفر میله چاه فاضلاب در متراژ کم می باشد که بعضی از پیمانکاران ساختمان به دلایل سودجویانه چاه را بدون توجه به ساکنان ونوع کاربری آن در مترتژ کم با دهانه کوچک حفر می کنند که این امر منجر به زود پر شدن چاه می شود

از عوامل مهم دیگری که می توان به آن اشاره نمود این است که در بعضی از مناطق به دلیل بالا بودن سطح آب زیرزمینی آن منطقه نمی توان چاه را در متراژ بالا حفر نمود وهر چند وقت یک بار باید چاه تخلیه شود. همچنین از علتهای حفر نشدن چاه در متراژ بالا به علت سنگلاخی بودن آن منطقه می باشد که پس از کندن چند متر از میله چاه به لایه ای از سنگ سفت و سخت برخورد می کند و امکان کندن آن با نیروی انسانی امکان پذیر نیست و اگر با دستگاههایی که برای حفر چاه موجود است مثل مته های رتیلی چاه را حفر نمود به دلیل کنده شدن چاه با دهانه کوچک جواب نمی دهد وزود پر می شود و اگر با مته های بادی و برقی هم اقدام به حفر چاه در متراژ بالا شود می توان حفر نمود که البته این هر دو مورد به دلیل قیمت تمام شده کار مقرون به صرفه نمی باشد.

از دیگر عوامل مهم و اصلی در پر شدن چاه فاضلاب بسته به نوع خاک آن منطقه ای دارد که چاه در آن محل حفر می شود چون لایه های موجود در هر منطقه تفاوتهای بسیار زیادی را با هم دارد ولایه های موجود خاک در هر منطقه پس از حفر نمودن چند متر مختلف است مثلا ممکن است خاک منطقه ای شل وآبکش و خاک منطقه ای بسیار سفت وسخت باشد که عمل آبکشی به سختی صورت می پذیرد در بعضی از مناطق پس از کندن چند متر ممکن است به لایه ای از ماسه بادی از چند سانت تا چندین متر برخورد کرد که این اتفاق بسیار خوبی است چون در ماسه بادی عمل آبکشی به راحتی صورت می پذیرد و آب فروریخته شده در چاه هیچ وقت بالاتر از آن قرار نخواهد گرفت که چاه پر شود و ممکن است عمل تخلیه چاه فاضلاب چندین سال طول بکشد البته نه این که شیلنگ آب را ساعات متمادی باز کذاشت وانتظار داشت که چاه اصلا پر نشود . آبکش نشدن چاه می تواند به دلیل چسبیده شدن جامدات و لایه ها,مایعات و فضولات انسانی و چربی هایی که از آشپزی کردن و شستن ظرفها و چیزهای دیگر به وجود می آید پس از یکبار پر شدن چاه در دیواره چاه چسبیده وراه نفوذ آب در خاک را مسدود کرده وعمل آبگشی صورت نپذیرد که در این مورد دیگر چاه همانند تانکر یا بشکه ای می ماند که پس از سر ریز شدن نیاز به تخلیه چاه هر چند وقت یکبار را دارد.

از علتهای دیگر مهم ریزش چاه به دلیل شل بودن خاک آن منطقه می باشد که دلیل زود پر شدن چاه می تواند باشد که در اینگونه چاهها حتما باید کول گذاری شود تا مانع از ریزش آن شد و عمر چاه را زیاد کرد.

از موارد و علتهای دیگر با توجه به اینکه سن بعضی از چاهها زیاد است و چندین بار تخلیه چاه صورت پذیرفته لایروبی نکردن آن است که پس از چندین سال حتما باید عمل لایروبی و کف تراشی صورت پذیرد که هم روزنه های گرفته شده خاک چاه باز شود وهر چند وقت یکبار به تخلیه نیاز نداشته باشد.

جهت تماس کلیک کنید